Fiko Ocakbaşı | Fiko Yeniköy

Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

KAYDIR

ÜRÜNLERİMİZ

Ana Yemekler icon Ana Yemekler east
Mezeler icon Mezeler east
Ara Sıcaklar icon Ara Sıcaklar east
Fırın Ürünleri icon Fırın Ürünleri east
Salatalar icon Salatalar east
Tava Ürünleri icon Tava Ürünleri east
Tatlılar icon Tatlılar east
Şefimiz Fikret Aydoğdu

Şefimiz

Şef Fikret Aydoğdu, 2017 yılında kardeşi Uğur Aydoğdu ile beraber açtıkları restoranlarında ilk günkü heyecanlarını kaybetmeden, tutku ve iş aşkıyla misafirlerini eşsiz lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Fiko’yu kısa sürede İstanbul’un ve ardından tüm Türkiye’nin en gözde restoranlarından biri haline getiren şef, Türk mutfağının kalıplarını kırdığı özgün lezzetleriyle, sadece Türkiye'den değil farklı ülkelerden de düzenli ziyaretçiler ağırlıyor. Babasından miras kalan mesleği tecrübe ve ustalığıyla devam ettirerek hazırladığı tabaklarında; aşina olunan geleneksel tatları, modern teknikleri ve yenilikçi dokunuşlarıyla yorumluyor. Türkiye'nin en çok tanınan, sevilen ve ziyaret edilen şeflerinden biri olan Fikret Aydoğdu, mirasından ilham alarak yeni teknikler geliştirmeye devam ediyor ve her tabakta daima en iyisini sunmayı hedefliyor..

Fikret Aydoğdu

- Şef

SPESİYALLERİMİZİ DENEYİN

CATERING

Türk mutfağının sahip olduğu geleneksel mirastan ve yeniliğin yaratıcı ruhundan ilham alan menümüz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin düğün, nişan, davet, doğum günü, fuar, seminer, kokteyl, açılış gibi en özel günlerinde yanınızdayız.

MENÜ

Çok kültürlü geniş bir coğrafyaya yayılmış, her yöresi ayrı lezzetlere sahip Türk mutfağının zengin tariflerine modern ve şık dokunuşlar ekleyerek sizleri aşina olduğunuz lezzetlere bir kez daha hayran bırakıyor, farklı kokteyl ve sunumlarımız sayesinde yeni ve benzersiz tatlar ile tanıştırıyoruz.

FİKO YENİKÖY

İşini tutkuyla yapanların damak zevkine önem verenlerle buluştuğu, incelikli detaylarla hazırlanmış sofraların keyifli sohbetlerinize eşlik edeceği yere davetlisiniz.

Fiko Yeniköy, ocakbaşı konsepti ile konforlu restoran anlayışını bir araya getiren bir mekan. Aşina olunan lezzetlerin şık bir ortamda servis edildiği restoranımızda, keyifli sohbetlerin lezzetli tatlarla birleştiği unutulmaz anlara ev sahipliği yapıyoruz. İmza tabaklarımızdan olan, özel soslarımızla terbiye edip hazırladığımız kemiksiz Fiko Kanat başta olmak üzere her yerde tadamayacağınız et çeşitlerinden çorbalara, mezelerden tatlılara, özel taş fırında pişirdiğimiz pide ve lahmacunlardan yerli ve ithal içecek seçkimize kadar her damak zevkine uygun zengin menümüz misafirlerimizi bekliyor.

İLETİŞİM

Misafirlerimizin düşüncelerini önemsiyor, hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü görüş, öneri, istek ve şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Yeniköy

A: Yeniköy, Köybaşı Cd. 80/A, 34464 Sarıyer/İstanbul

T: +90 (532) 162 70 01
LOKASYON
İLETİŞİM FORMU
Paket Servis
Rezervasyon
Catering