Fiko Ocakbaşı | Fiko Doha
Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

KAYDIR

ÜRÜNLERİMİZ

Ana Yemekler icon Ana Yemekler east
Mezeler icon Mezeler east
Ara Sıcaklar icon Ara Sıcaklar east
Fırın Ürünleri icon Fırın Ürünleri east
Salatalar icon Salatalar east
Tava Ürünleri icon Tava Ürünleri east
Tatlılar icon Tatlılar east
Şefimiz Fikret Aydoğdu

Şefimiz

Şef Fikret Aydoğdu, 2017 yılında kardeşi Uğur Aydoğdu ile beraber açtıkları restoranlarında ilk günkü heyecanlarını kaybetmeden, tutku ve iş aşkıyla misafirlerini eşsiz lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Fiko’yu kısa sürede İstanbul’un ve ardından tüm Türkiye’nin en gözde restoranlarından biri haline getiren şef, Türk mutfağının kalıplarını kırdığı özgün lezzetleriyle, sadece Türkiye'den değil farklı ülkelerden de düzenli ziyaretçiler ağırlıyor. Babasından miras kalan mesleği tecrübe ve ustalığıyla devam ettirerek hazırladığı tabaklarında; aşina olunan geleneksel tatları, modern teknikleri ve yenilikçi dokunuşlarıyla yorumluyor. Türkiye'nin en çok tanınan, sevilen ve ziyaret edilen şeflerinden biri olan Fikret Aydoğdu, mirasından ilham alarak yeni teknikler geliştirmeye devam ediyor ve her tabakta daima en iyisini sunmayı hedefliyor..

Fikret Aydoğdu

- Şef

SPESİYALLERİMİZİ DENEYİN

CATERING

Türk mutfağının sahip olduğu geleneksel mirastan ve yeniliğin yaratıcı ruhundan ilham alan menümüz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin düğün, nişan, davet, doğum günü, fuar, seminer, kokteyl, açılış gibi en özel günlerinde yanınızdayız.

MENÜ

Çok kültürlü geniş bir coğrafyaya yayılmış, her yöresi ayrı lezzetlere sahip Türk mutfağının zengin tariflerine modern ve şık dokunuşlar ekleyerek sizleri aşina olduğunuz lezzetlere bir kez daha hayran bırakıyor, farklı kokteyl ve sunumlarımız sayesinde yeni ve benzersiz tatlar ile tanıştırıyoruz.

FİKO DOHA

İşini özveriyle yapanların, damak tadına önem verenlerle buluştuğu, şık detaylarla taçlandırılmış sofraların güzel sohbetlerinize eşlik ettiği, lezzetli Türk mutfağını keşfedeceğiniz yere davetlisiniz.

Fiko Doha olarak, Katar’ın başkentinde, farklı kültürlerin sentezlenerek zenginleştiği bu yerde, ocakbaşı konsepti ile konforlu restoran anlayışını bir araya getiriyoruz. Modernize edilmiş geleneksel Türk lezzetlerinin modern ve konforlu oturma alanlarında etnik müziklerle sunulduğu restoranımızda, geleneksel tatlarımızı deneyimlemek isteyenler için unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Her damak zevkine uygun zengin menümüzde mezelerden tatlılara, et ve kebap çeşitlerinden çorbalara, taş fırında pişirdiğimiz tava ve lahmacunlara, alkolsüz kokteyl çeşitlerimiz gibi başka yerde bulamayacağınız Fiko lezzetleriyle Doha’daki misafirlerimizi bekliyoruz.

İLETİŞİM

Misafirlerimizin düşüncelerini önemsiyor, hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü görüş, öneri, istek ve şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Doha

A: Barahat Msheireb Street, Building N 3, Zone N 3, Street N 835, Msheireb/Doha, Qatar

T: +974 7785 3668
LOKASYON
İLETİŞİM FORMU
Paket Servis
Rezervasyon
Catering