Fiko Ocakbaşı | Fiko Gurme
Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

KAYDIR

ÜRÜNLERİMİZ

Ana Yemekler icon Ana Yemekler east
Mezeler icon Mezeler east
Ara Sıcaklar icon Ara Sıcaklar east
Fırın Ürünleri icon Fırın Ürünleri east
Salatalar icon Salatalar east
Tava Ürünleri icon Tava Ürünleri east
Tatlılar icon Tatlılar east
Şefimiz Fikret Aydoğdu

Şefimiz

Şef Fikret Aydoğdu, 2017 yılında kardeşi Uğur Aydoğdu ile beraber açtıkları restoranlarında ilk günkü heyecanlarını kaybetmeden, tutku ve iş aşkıyla misafirlerini eşsiz lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Fiko’yu kısa sürede İstanbul’un ve ardından tüm Türkiye’nin en gözde restoranlarından biri haline getiren şef, Türk mutfağının kalıplarını kırdığı özgün lezzetleriyle, sadece Türkiye'den değil farklı ülkelerden de düzenli ziyaretçiler ağırlıyor. Babasından miras kalan mesleği tecrübe ve ustalığıyla devam ettirerek hazırladığı tabaklarında; aşina olunan geleneksel tatları, modern teknikleri ve yenilikçi dokunuşlarıyla yorumluyor. Türkiye'nin en çok tanınan, sevilen ve ziyaret edilen şeflerinden biri olan Fikret Aydoğdu, mirasından ilham alarak yeni teknikler geliştirmeye devam ediyor ve her tabakta daima en iyisini sunmayı hedefliyor..

Fikret Aydoğdu

- Şef

SPESİYALLERİMİZİ DENEYİN

CATERING

Türk mutfağının sahip olduğu geleneksel mirastan ve yeniliğin yaratıcı ruhundan ilham alan menümüz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin düğün, nişan, davet, doğum günü, fuar, seminer, kokteyl, açılış gibi en özel günlerinde yanınızdayız.

MENÜ

Çok kültürlü geniş bir coğrafyaya yayılmış, her yöresi ayrı lezzetlere sahip Türk mutfağının zengin tariflerine modern ve şık dokunuşlar ekleyerek sizleri aşina olduğunuz lezzetlere bir kez daha hayran bırakıyor, farklı kokteyl ve sunumlarımız sayesinde yeni ve benzersiz tatlar ile tanıştırıyoruz.

FİKO GURME

İşini tutkuyla yapanları, damak tadına önem verenlerle buluşturan, modernize edilmiş geleneksel Türk yemeklerini sofralarınıza taşıyan hizmetimiz Fiko Gurme’yle tanışın!

Fiko’nun şık ve modern dokunuşlarıyla taçlandırılmış, her biri ayrı lezzet şöleni imza tariflerimizle, geleneksel Türk yemeklerini evinizin konforunda deneyimlemeniz için Fiko Gurme ile hizmetinizdeyiz. Fiko’dan dilediğiniz ne varsa, dumanı üstünde sıcacık lezzetiyle kapınızda! Fiko menülerindeki tüm lezzetleri, arayarak ya da akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Fiko App uygulamasından sipariş verebilir, restoran sıcaklığı ile istediğiniz yerde Fiko deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca özel etkinlikleriniz, evinizde vereceğiniz davetlerinizde kendinizi yormadan ve uğraşmadan, misafirlerinize Fiko Gurme Catering ile en şık ve en lezzetli deneyimi sunabilirsiniz. Fiko Gurme olarak, alkolsüz konsepti ile yeniden dizayn edilmiş şubemizde tüm Fiko lezzetlerini deneyimleyebilir, lokal üreticilerden tedarik ettiğimiz organik zeytinlerimiz, reçel çeşitlerimiz ve zeytinyağı gibi birçok doğal lezzetlerimizi raflarımızda bulabilirsiniz. Fiko Gurme ile sofralarınızı renklendirin.

İLETİŞİM

Misafirlerimizin düşüncelerini önemsiyor, hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü görüş, öneri, istek ve şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Gurme

A: Poligon Mahallesi, Fevzi Çakmak Sokak No:2, 34330 Sarıyer/İstanbul

T: +90 (212) 229 11 12 / 13
LOKASYON
İLETİŞİM FORMU
Paket Servis
Rezervasyon
Catering