Fiko Ocakbaşı | Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Köklü bir geçmişe sahip Türk mutfağını ve ocakbaşı kültürünü dünyanın yeme içme merkezlerinde  trend haline getirme fikri, bugün olduğumuz yere ulaşmamız için bize ilham veren en büyük faktör  oldu. Çok sevilen lezzetlerimizden seçtiğimiz müziklere kadar Fiko’yu oluşturan her bir yapı taşı bir  ocakbaşından çok daha fazlası olduğumuzu anlatmak için yeterli. 

Fiko olarak, çok kültürlü geniş bir coğrafyaya yayılmış, her yöresi ayrı lezzetlere sahip Türk mutfağının  zengin tariflerine modern ve şık dokunuşlar ekleyerek; geleneksel hazinenin gücünden ve yeniliğin  yaratıcı ruhundan beslendik. Bu geleneksel tatların zamane ruhunu yakalamasını sağladık. Türk  mutfağına ve ocakbaşı kültürüne olan tutkumuzu modernize ederek lezzetli ve genç bir restoran  oluşturduk.  

hakkimizda

İstanbul Yeniköy’de, Bodrum Yalıkavak’ta, şık ve sıcak bir atmosfer eşliğinde, daima profesyonel ve  güler yüzlü servisimizle misafirlerimizi ağırlıyor, lezzetli bir yolculuk, keyifli bir deneyim vadediyoruz. 

Tecrübemizi doğduğumuz toprakların ötesine taşımak için Katar’ın başkenti Doha’da da bir şube açtık.  Ayrıca seçkin lezzetlerimizi evinin konforunda tatmak isteyenler için paket servisimiz Fiko Gurme  istedikleri an müşterilerimizin hizmetinde. 

Türk mutfağının vazgeçilmez kebap ve tatlıları ile sizleri aşina olduğunuz lezzetlere bir kez daha hayran  bırakıyor, farklı kokteyl ve sunumlarımız sayesinde yeni ve benzersiz tatlar ile tanıştırıyoruz. 

Paket Servis
Rezervasyon
Catering