Fiko Ocakbaşı | Fiko Yalıkavak
Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

Geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar

KAYDIR

ÜRÜNLERİMİZ

Ana Yemekler icon Ana Yemekler east
Mezeler icon Mezeler east
Ara Sıcaklar icon Ara Sıcaklar east
Fırın Ürünleri icon Fırın Ürünleri east
Salatalar icon Salatalar east
Tava Ürünleri icon Tava Ürünleri east
Tatlılar icon Tatlılar east
Şefimiz Fikret Aydoğdu

Şefimiz

Şef Fikret Aydoğdu, 2017 yılında kardeşi Uğur Aydoğdu ile beraber açtıkları restoranlarında ilk günkü heyecanlarını kaybetmeden, tutku ve iş aşkıyla misafirlerini eşsiz lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Fiko’yu kısa sürede İstanbul’un ve ardından tüm Türkiye’nin en gözde restoranlarından biri haline getiren şef, Türk mutfağının kalıplarını kırdığı özgün lezzetleriyle, sadece Türkiye'den değil farklı ülkelerden de düzenli ziyaretçiler ağırlıyor. Babasından miras kalan mesleği tecrübe ve ustalığıyla devam ettirerek hazırladığı tabaklarında; aşina olunan geleneksel tatları, modern teknikleri ve yenilikçi dokunuşlarıyla yorumluyor. Türkiye'nin en çok tanınan, sevilen ve ziyaret edilen şeflerinden biri olan Fikret Aydoğdu, mirasından ilham alarak yeni teknikler geliştirmeye devam ediyor ve her tabakta daima en iyisini sunmayı hedefliyor..

Fikret Aydoğdu

- Şef

SPESİYALLERİMİZİ DENEYİN

CATERING

Türk mutfağının sahip olduğu geleneksel mirastan ve yeniliğin yaratıcı ruhundan ilham alan menümüz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin düğün, nişan, davet, doğum günü, fuar, seminer, kokteyl, açılış gibi en özel günlerinde yanınızdayız.

MENÜ

Çok kültürlü geniş bir coğrafyaya yayılmış, her yöresi ayrı lezzetlere sahip Türk mutfağının zengin tariflerine modern ve şık dokunuşlar ekleyerek sizleri aşina olduğunuz lezzetlere bir kez daha hayran bırakıyor, farklı kokteyl ve sunumlarımız sayesinde yeni ve benzersiz tatlar ile tanıştırıyoruz.

FİKO YALIKAVAK

İşini tutkuyla yapanların, damak zevkine önem verenlerle buluştuğu, incelikli detaylarla hazırlanmış sofraların keyifli sohbetlerinize eşlik edeceği yere davetlisiniz.

Fiko Yalıkavak olarak, ocakbaşı konsepti ile konforlu restoran anlayışını bir araya getirerek harika deniz manzarası ve doğasıyla misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Misafirlerimizin güven ve dostluğunu kazanırken, etik değerlerimiz doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hayatlarına anlamlı tatlar katıyoruz. Benzersiz lezzetleriyle imza ürünlerimiz arasında yerini alan, keşkeş soğanlı lavaş zeminiyle hazırlanan Fiko Kebap, taş fırından dumanı üstünde Fiko Lahmacun, sosuyla ahenk yakalamış Fiko Kanat ve menümüzdeki diğer vazgeçilmez lezzetlerimizle Yalıkavak’ta seçkin damak zevki olan misafirlerimize unutamayacakları bir deneyim sunuyoruz. Zengin kokteyl menüsü, itinayla seçilmiş şarapları ve alkollü/alkolsüz içecek seçenekleriyle Fiko Yalıkavak sizleri bekliyor.

İLETİŞİM

Misafirlerimizin düşüncelerini önemsiyor, hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü görüş, öneri, istek ve şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Yalıkavak

A: Yalıkavak Mahallesi, Çökertme Cd. No:46, 48400 Bodrum/Muğla

T: +90 (252) 385 24 01
LOKASYON
İLETİŞİM FORMU
Paket Servis
Rezervasyon
Catering